WakesApp – 2v1

Autor: Matúš Babjak | 15.2.2016 o 11:31 | Karma článku: 1,00 | Prečítané:  222x

Pre koho je táto aplikácia vhodná? Má pomerne veľké využitie. Aj tebe sa stalo, že si od niekoho niečo potreboval/a a on na to zabudol?

kalendar, messenger

Alebo aj ty sa chceš poistiť tým, aby si už na nič nezabudol/a alebo niekto iný od koho niečo očakávaš? Asi každý uzná, že toto rieši každý z nás a pri niektorých zábudlivcoch to môže danú situáciu dosť skomplikovať.

Aj keď možno nie sme zvyknutí prechádzať na nové veci ako niekde v zahraničí, no keď riešite problémy, ktoré sú spomenuté vyššie, tak by ste WakesApp mali vyskúšať. Táto aplikácia bola vytvorená slovenskými vývojármi na základe vlastných skúsenosti.

WakesApp app

Čo od WakesApp očákavať

Aplikácia sa ti automaticky zosynchronizuje s tvojím kalendárom, takže nemusíš mať starosť s tým, že budeš musieť prepínať medzi kalendármi. Je síce pravda, že ak niečo zadáš do WakesApp, tak synchronizácia opačne už nefunguje a do tvojho kalendára už udalosť nepridá. V podstate však ide len o detajl. Samozrejme tvoju udalosť môžeš zdielať s kým potrebuješ, čím dotyčnému v podstate nastavíš pripomienku.

Čo je veľkou výhodou a čím sa líši WakesApp od ostatných kalendárov?

WakesApp je v podstate kalendár a zároveň aj messenger. O potrebných udalostiach tak teda môžete kamaráta, kolegyňu či spolužiakov informovať priamo cez WakesApp.

Aplikácia je v angličtine a možno bude potrebné si na jej ovládateľnosť trošku zvyknúť. No nakoniec sa táto aplikácia stane dobrým pomocníkom vo vašom telefóne. Táto aplikácia je novinkou na trhu (cca 2 mesiace). Zatiaľ je len pre iOS no už čoskoro ju nájdete aj na najrozšírenejšej platforme Android.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Testovanie sa začne už v pondelok. Dokedy sa treba otestovať a čo sa zmení?

Testovanie si vo februári zopakujú najhoršie okresy.

Komentár Zuzany Kepplovej

Hluchá linka, nefunkčná appka

Keď štát rieši násilie v rodinách.


Už ste čítali?