Good Buy - reklamné letáky pre dobrý nákup

Autor: Matúš Babjak | 29.12.2015 o 20:03 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  227x

V tomto čase Vianoc som si pre Vás pripravil jednu zaujímavú aplikáciu, ktorá je spojená s nakupovaním a zároveň aj ekológiou.

Určite aj vám lezie na nervy plná schránka letákov. Ani ju nestihnete otvoriť a už z nej vypadávajú… Následne je ich plný byt a to už je doslova nočná mora. Preto ma potešilo, keď som našiel aplikáciu Good Buy od firmy GoodRequest, s.r.o..

Táto aplikácia je skvelá v tom, že máte letáky na jednom mieste a čo je úplne najlepšie, stále sú aktuálne. Mne osobne sa páči najmä ten jej ekologický kontext - veď si musíme uvedomiť koľko stromov zbytočne vyrúbeme kvôli letákom, ktoré sú v podstate len na jedno použitie a potom po ich vypršaní platnosti odhodíme.

 

O Aplikácii

Privíta nás úvodná strana, kde nájdeme Schránku, Odložené letáky, Záložky, Eko. info a samozrejme nechýbajú nastavenia. Bližší pohľad na aplikáciu nám odkrýva, čo jednotlivé funkcie ponúkajú. V Schránke nájdeme letáky rôznych firiem. Podľa mňa je výber celkom široký. Nájsť môžeme firmy ako Hypernova ,Lidl, Fresh a kopu iných. Na druhej strane mi však ale chýbajú letáky od sietí ako napríklad od Kaufland,Tesco, Nay a pod. - to sú popravde obchody, ktoré ja osobne najviac vnímam vo svojom okolí. Leták si môžeme hneď aj prečítať. 

Ďalšia, podľa mňa celkom super vec, je možnosť dať si záložku. Záložku si môžete pomenovať a preto následne vieme rýchlo nájsť čo sme v danom letáku hľadali. Otvorí sa presne na mieste, kde sme záložku umiestnili a už nemusíte zbytočne „listovať“. Letáky, v ktorých máme záložku, nájdeme v schránke záložky. Leták tiež môžeme označiť ako odložený a pri následnom zapnutí aplikácie už len stačí zájsť do danej sekcie. V hornej časti lišty pri letáku, sa nachádza možnosť Info, kde nájdeme zaujímavé informácie, ako napríklad platnosť letáku, kontakt, otváracia doba či zoznam predajní. Ak chceme, môžeme letáky aj vymazávať. V Eko informáciách nájdeme zaujímavé informácie o tom, koľko sme ušetrili energií a emisií tým, že používame túto aplikáciu

Zhrnutie:

+

+Dizajn

+Funkčnosť

+Ekológia

+Myšlienka

-

-Musí byť zapnutý internet 

-V Info  nefungujú jednotlivé odkazy 

-V schránke sa nedá hľadať cez search

-Chýbajú tam letáky od firiem ako Tesco a Kaufland

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Testovanie sa začne už v pondelok. Dokedy sa treba otestovať a čo sa zmení?

Testovanie si vo februári zopakujú najhoršie okresy.

Komentár Zuzany Kepplovej

Hluchá linka, nefunkčná appka

Keď štát rieši násilie v rodinách.


Už ste čítali?