WakesApp – 2v1

Autor: Matúš Babjak | 15.2.2016 o 11:31 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  71x

Pre koho je táto aplikácia vhodná? Má pomerne veľké využitie. Aj tebe sa stalo, že si od niekoho niečo potreboval/a a on na to zabudol?

kalendar, messenger

Alebo aj ty sa chceš poistiť tým, aby si už na nič nezabudol/a alebo niekto iný od koho niečo očakávaš? Asi každý uzná, že toto rieši každý z nás a pri niektorých zábudlivcoch to môže danú situáciu dosť skomplikovať.

Aj keď možno nie sme zvyknutí prechádzať na nové veci ako niekde v zahraničí, no keď riešite problémy, ktoré sú spomenuté vyššie, tak by ste WakesApp mali vyskúšať. Táto aplikácia bola vytvorená slovenskými vývojármi na základe vlastných skúsenosti.

WakesApp app

Čo od WakesApp očákavať

Aplikácia sa ti automaticky zosynchronizuje s tvojím kalendárom, takže nemusíš mať starosť s tým, že budeš musieť prepínať medzi kalendármi. Je síce pravda, že ak niečo zadáš do WakesApp, tak synchronizácia opačne už nefunguje a do tvojho kalendára už udalosť nepridá. V podstate však ide len o detajl. Samozrejme tvoju udalosť môžeš zdielať s kým potrebuješ, čím dotyčnému v podstate nastavíš pripomienku.

Čo je veľkou výhodou a čím sa líši WakesApp od ostatných kalendárov?

WakesApp je v podstate kalendár a zároveň aj messenger. O potrebných udalostiach tak teda môžete kamaráta, kolegyňu či spolužiakov informovať priamo cez WakesApp.

Aplikácia je v angličtine a možno bude potrebné si na jej ovládateľnosť trošku zvyknúť. No nakoniec sa táto aplikácia stane dobrým pomocníkom vo vašom telefóne. Táto aplikácia je novinkou na trhu (cca 2 mesiace). Zatiaľ je len pre iOS no už čoskoro ju nájdete aj na najrozšírenejšej platforme Android.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Muži prišli na to, ako po narodení dieťaťa získať viac peňazí

Ak ide na materskú aj muž, rodina si môže pekne privyrobiť. Veľa ľudí o tom nevie.

PLUS

Ako dostať ministra za mreže? Učme sa od Rumunska

Rumunom sa darí bojovať s korupciou.

SVET

V najväčšom austrálskom zábavnom parku zomreli ľudia

Za tragédiou je zrejme dopravný pás na vodnej atrakcii.


Už ste čítali?